Запорожці мріють про фонтани і парковки в Дубовці

Протягом майже місяця на офіційному сайті Дубового Гаю проходило онлайн-опитування на тему подальшого розвитку центрального парку Запоріжжя. У “шапці” цієї анкети звучало – “Якби ви стали головним архітектором міста, то додали б в Дубовку нові”.
Серед варіантів адміністрація КП запропонувала розширення природного фонду, різні шляхи розвитку інфраструктури і доступності послуг для усіх вікових і фінансових категорій городян. У розділі “Інше” усі, хто бажає могли додатково поділитися власними ідеями з поліпшення зовнішнього і функціонального видів “Дубовки”.
За результатами голосування, майже дві тисячі респондентів вивели в “ТОП” створення нових фонтанів (75 %), збільшення кількості зелені (57,1 %), паркових крамничок (49 %) на території центрального парку. Майже стільки ж відпочивальників, а їх набралося 47,3 % мріють про нові парковки…
Трохи менше половини відвідувачів відповіло “за” нові атракціони для дорослих (46,9 %), а також хотіли б бачити по периметру “зеленої перлини Запоріжжя” обгороджування-огорожу (43 %). Менше всього голосів набрали нові турніки (12,2 %),  а ось нестачу в парку нових закладів живлення відчувають 16,3 % відвідувачів.
Від себе особисто поділитися ідеями вирішили майже 75 % опитуваних – в “іншому” варіанті вони просили адміністрацію парку про банкомат в містечку атракціонів, створення професійних м’яких бігових доріжок по території і перетворення центральної сцени [колишній літній кінотеатр] у “головну естраду області”. Останній варіант в різних формулюваннях “озвучили” майже півтори тисячі відпочивальників.
-Дуже приємно, що запоріжцям цікаво брати участь в реконструкції і поступовому поліпшенні парку, – ділиться директор Дубового Гаю – Олег Комаренко, – сподіваємося, що спільними зусиллями команди “Дубовки”, ініціативних городян і місцевої влади ми зробимо її перлиною не лише міста, але і усієї країни.