Багатоповерхівки лічильниками оснащені!

У межах підготовки із забезпечення та сталого проходження опалювального сезону, враховуючи збільшення вартості енергоносіїв, обласна влада продовжує роботу щодо оснащення будинків засобами обліку.
Згідно з інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, з початку цього року на території області було встановлено лічильники в 152 багатоповерхівках, а саме: в Запоріжжі –у 136, Мелітополі – 13, а також у Василівському районі та місті Бердянськ – у двох  та одному  відповідно. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Загалом, кількість будинків у Запорізькій області, які фактично оснащені засобами обліку теплової енергії, дорівнює 3354 із 5362, що мають централізоване опалення. З них у місті Запоріжжі – 2907, у Мелітополі – 261, у Бердянську – 78, у Василівському районі – 77, в Оріхівському районі – 18, в Енергодарі – дев’яти, у Вільнянському районі – в трьох та в Токмаку –  в одному.
До початку опалювального сезону залишилось не так багато часу. Показники по  області відповідають середнім значенням по Україні.  Всі роботи, пов’язані з підготовкою до опалювального сезону, у тому числі оснащення будинків засобами обліку, виконуються згідно з графіком. Як запевнили в Департаменті, особливих нарікань та проблем немає, всі питання вирішуються в робочому порядку.