У 2016 році більш ніж 100 вулиць Запоріжжя обладнали сучасною системою зовнішнього освітлення

Питанням освітлення вулиць і дворів обласного центру міська влада приділяє особливу увагу. У планах на 2016 рік – виконати реконструкцію мереж зовнішнього освітлення 33 об’єктам. На ці цілі виділено 17,5 млн. грн. Ще на 82 вулицях, які раніше не освітлювалися, будуть обладнані системи освітлення. Це вулиці приватного сектора і внутрішньодворові території житлових будинків. На виконання будівельних робіт на цих об’єктах в міському бюджеті передбачені більше 20 млн. грн
У 2015 році такі роботи виконувалися, але в меншому об’ємі. Будівництво нових мереж зовнішнього освітлення не проводилося. Реконструкція була виконана лише на 19 вулицях.
Заступник міського голови Володимир Волобуєв зазначив, що останні десять років в таких великих об’ємах роботи з освітлення вулиць і дворів обласного центру не проводилися.
-За дорученням міського голови Володимира Буряка ми йдемо шляхом облаштування і освітлення вулиць Запоріжжя, із застосуванням сучасних технологій. Таким чином, забезпечуватиметься освітленість вулиць міста, досягнута економія електроенергії в три рази, створені комфортні умови для городян. Цього року КП “Запоріжжя міськсвітло” ведуться роботи на близько 200 об’єктах – виконуються проектні роботи, реконструкція мереж, будівництво. Кошти виділені, заплановані об’єми робіт виконуватимуться, – підкреслив Володимир Волобуєв.
На завершальний етап виходять роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення в приватному секторі на вулиці Силовій. Сьогодні заступник міського голови провів тут виїзну нараду, проконтролював хід виконання робіт.
Директор КП “Запоріжжя міськсвітло” Олександр Овдієнко проінформував, що на цьому об’єкті була слабка освітленість вулиці, багато світильників вийшли з ладу.
-Виконана заміна старих світильників. Встановлено 41 сучасний світлодіодний світильник. Вони економічні у використанні, при цьому забезпечують яскраве освітлення вулиці. Термін експлуатації близько 15 років. Також було замінено 1,34 км дроту СИП, – розповів Олександр Овдієнко.
За даними КП ” Запоріжжя міськсвітло ” з урахуванням вулиці Силової на сьогодні вже обладнано сучасною системою освітлення сім вулиць обласного центру. Дві з них – Прияружна і Вогнетривка раніше були без вуличного освітлення. В цілому замінили 8,145 км дроту СИП, встановлено 288 світильників.
Роботи тривають.