У Олександрівському районі відкрили два дитячі майданчики

У Олександрівському районі пройшло відкриття двох нових дитячих майданчиків, встановлених на вул. Запорізькій, 5 і вул. Запорізькій, 4а. У заході взяли участь голова районної адміністрації Запорізької міської ради в Олександрівському району Валерій Мостовий, депутати міської ради Ніна Гурська і Микола Володьков, жителі району.
Голова районної адміністрації Валерій Мостовий привітав дітей і їх батьків з відкриттям нових дитячих майданчиків, появою в районі нових місць для дитячого відпочинку.
Голова Олександрівського району Валерій Мостовий подякував міського голову Володимира Буряка, депутатів Запорізької міської ради за підтримку ініціативи з установки дитячих і спортивних майданчиків в районах обласного центру.
2016 року тільки в Олександрівському районі за засоби міського бюджету буде встановлено 13 дитячих і 15 спортивних майданчиків. При цьому, станом на 16 серпня, чотири дитячі (по вул. Запорізькій, 5, 4а, 94, вул. Шкільній, 24) і два спортивні (вул. Запорізька, 9 і в парку Студентському) майданчики вже встановлені.
Депутати Запорізької міської ради Ніна Гурська і Микола Володьков також привітали учасників заходу, звернулися до присутніх з проханням дбайливо відноситися до встановлених дитячих майданчиків.