Визначено переможця на посаду директора Приазовського національного природного парку

В Міністерстві екології та природних ресурсів України відбувся І етап засідання постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.
Протягом засідання було визначено переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Приазовського національного природного парку. За матеріалами сайту Міністерства екології та природних ресурсів України.
Процес проходження конкурсного відбору був публічний і транслювався на каналі Мінприроди в youtube у режимі он-лайн. Усі бажаючі мали можливість поставити запитання і отримати відповіді кандидатів.
У фінальному засіданні взяли участь троє кандидатів, допущених до участі в конкурсному відборі після розкриття пакетів документів, поданих претендентами. Це Олег Єлісеєв, Олексій Громика та Дмитро Воловик.
Кожен із кандидатів представив свою конкурсну пропозицію з управління Приазовським національним парком. Члени конкурсної комісії уточнюючими запитаннями намагалися визначити рівень знань кандидатами вимог природоохоронного законодавства, напрямки та перспективи розвитку національного природного парку, оцінити спроможність кандидатів втілити в життя політику Мінприроди в цьому напрямку.
За результатами голосування членами постійно діючої комісії конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди, переможцем на заміщення вакантної посади директора Приазовського національного природного парку оголошено Воловика Дмитра Івановича.