Запорізькі рятувальники провели профілактичну роботу з населенням щодо безпечного поводження на об’єктах з масовим перебуванням людей

Запорізька область готується до святкування Дня Незалежності і у кожному населеному пункті триває підготовка до проведення різноманітних святкових заходів.
З керівниками та обслуговуючим персоналом об’єктів, що будуть задіяні у святкуванні проводяться протипожежні інструктажі, роз’яснюються порядок використання вогнегасників та дії на випадок виникнення пожеж, виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.
Додатково фахівці ДСНС області проводять профілактичну роботу з населенням щодо правил безпечного поводження під час масових заходів. Про це повідомляє рес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
17 серпня співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями Запоріжжя. Рятувальники нагадали громадянам основні аспекти безпечного перебування у натовпі та дії у разі виявлення підозрілих предметів. Фахівці ДСНС застерегли громадян від використання піротехнічних засобів, оскільки часто, нехтуючи правилами безпеки, свято завершується феєрверками під час яких, є потенційна загроза життю та здоров’ю людей.
Для ефективнішого інформування населення, рятувальники розповсюдили тематичні листівки з алгоритмом дій у разі виявлення підозрілих предметів.  
Також, у період підготовки і святкування 25-ї річниці Незалежності України задля гарантування безпеки громадян та попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території Запорізької області рятувальники працюватимуть у стані підвищеної готовності.