Фахівці ДСНС область посилюють профілактичну роботу з населенням на об’єктах з масовим перебуванням людей

Щоб зменшити трагічну статистику травмування і загибелі людей та навчити безпечно користуватися вогнем,18 серпня рятувальники Запорізького гарнізону провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відвідувачами міських продовольчих ринків. Вибір місця не випадковий, оскільки саме ці об’єкти концентрують на своїй території багато людей, а отже, ризики виникнення надзвичайних подій зростають.
Фахівці ДСНС наголосили на необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час проведення культурно-масових заходів на відкритих територіях, безпеку відпочинку в екосистемах та на водних об’єктах.
Не забули роз’яснити про дії на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів. Аби мешканці пам’ятали та дотримувались елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручили пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.
Ми вкотре закликаємо громадян дотримуватись правил особистої безпеки під час відвідування об’єктів з масовим перебуванням людей: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості небезпек, попередити травмування та нещасні випадки. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.