Прокуратура повернула громаді бомбосховище

Рішенням Господарського суду Запорізької області задоволено позов Запорізької місцевої прокуратури №1 в інтересах Запорізької міськради до одного з товариств м. Запоріжжя про визнання права власності на бомбосховище площею понад 132 кв м та вартістю понад 120 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.
-Право власності на цю споруду, яка має загальнодержавне значення,  згідно вимог Закону України “Про приватизацію державного майна” та Кодексу цивільного захисту України, без правових на те підстав було зареєстровано за одним із приватних товариств, – зазначила керівник Запорізької місцевої прокуратури №1 Ірина Бутенко. – А це порушувало інтереси громади по здійсненню заходів, пов’язаних з цивільним захистом населення на території міста.
У зв’язку з цим місцевою прокуратурою №1 вжито невідкладних представницьких заходів до поновлення порушених інтересів територіальної громади.
Наразі забезпечено повне виконання  цього судового рішення –  право власності на бомбосховище зареєстровано за Запорізькою міськрадою.