Рятувальники закликають громадян міста дотримуватись правил безпеки життєдіяльності під час святкових та вихідних днів

Невдовзі відбудеться святкування 25-ї річниці Незалежності України. Мешканці міста братимуть участь у культурно-масових заходах, відпочиватимуть на природі та біля водоймищ.

Тому, питання профілактики виникнення надзвичайних ситуацій в природних екосистемах та на воді стає дуже актуальним.
Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей на водних об’єктах, не допустити пожеж на території лісопаркової зони та на відкритих територіях, 18 серпня рятувальники міста Енергодар провели профілактичний рейд на місцевому пляжі «Сонячний» Каховського водосховища та в лісопарковій зоні.
Під час спілкування з відпочивальниками рятувальники розповідали про  небезпеки, що пов’язані із виникненням пожеж чи надзвичайних ситуацій у літній період та нагадали основні правила поведінки. Окрім спілкування про  небезпеки, що виникають у пожежонебезпечний період, фахівці ДСНС звертали увагу на дотримання правил поведінки у місцях з масовим перебуванням людей під час святкування 25-ї річниці Незалежності України.
На завершення розмови усім громадянам були надані застережливі листівки з порадами, яких необхідно дотримуватись під час перебування поблизу лісонасаджень та біля водоймищ. Про це повідомляє прес – служба Гу ДСНС України у Запорізькій області.