Запорізькі рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі Приморського району

Домінуючою причиною виникнення пожеж і надалі залишається людський фактор. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем, нерідко в нетверезому стані, неправильне влаштування пічного опалення та порушення протипожежних вимог при користуванні електроприладами і обігрівальним устаткуванням, коштує людям не тільки значних матеріальних збитків та здоров’я, а інколи і найціннішого – життя.
18 серпня рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з метою запобігання виникнення пожеж у житлових секторах, попередження загибелі і травмування людей, провели профілактичний рейд з населенням на території Орлівської сільської ради Приморського району.
Спеціалісти Служби порятунку роз’яснювали господарям осель, як дотримуватися елементарних, проте вкрай важливих правил пожежної безпеки під час користування газо- та електроприладами, звернули увагу громадян на окремі недоліки та пояснили, до якої біди вони можуть призвести. Батькам малолітніх дітей нагадали про те, що малечу не можна залишати наодинці з працюючими побутовими електричними та газовими приладами, сірниками та запальничками, легкозаймистими рідинами. Також акцентували увагу громадян на тому, що жертвами власної згубної звички часто стають курці, особливо ті, які звикли палити у ліжку та зазначили, що саме цей фактор зазвичай спричиняє трагедії та завдає значних матеріальних збитків.
Для кращого сприйняття необхідної інформації рятувальники роздали громадянам відповідні листівки із правилами безпеки життєдіяльності. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.