Фахівці-піротехніки знешкодили небезпечні знахідки часів минулих війн

17 серпня в лісосмузі поруч з селом Широке Василівського району, місцевими мешканцями виявлено підозрілі предмети схожі на вибухонебезпечні. Громадяни передали інформацію до Служби порятунку «101».
18 серпня групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя знешкоджено 3 артснаряди калібру 76 мм часів минулих війн. Фахівці знищили вибухонебезпечні предмети шляхом контрольованого підриву на спеціально відведеному майданчику з дотриманням правил техніки безпеки. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил.