Запорізькі легкоатлетки у фіналі Олімпійських ігор

Під час Олімпіади в Ріо-де-Жанейро відбулися кваліфікаційні забіги в естафеті 4Х100 м серед чоловіків і жінок. У складі жіночого квартету Україну представляють дві запорізькі спортсменки – Олеся Повх та Марія Рємєнь.
У кваліфікації українська команда у складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Рємєнь та Єлизавети Бризгіної показала кращий результат сезону — 42.49 і фінішувала третіми у своєму забігу. Таким чином, спортсменки вибороли право виступити у фіналі Олімпійських Ігор. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Раніше українська чоловіча четвірка  з академічного веслування пробилася у фінал на Олімпійських іграх. У складі четвірки є і запоріжець Олександр Надтока.
-Легка атлетика по праву вважається королевою спорту у Запорізькій області. Наші спортсменки Олеся Повх та Марія Рємєнь є володарками бронзових олімпійських нагород у цій дисципліні легкої атлетики у Лондоні. Дівчата доказали свій гідний рівень під час Олімпійських ігор. Вони виправдали всі сподівання, проте ми очікуємо, що наші спортсменки здобудуть ще вищі нагороди, – підкреслила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.
Нагадаємо, закриваються XXXI літні Олімпійські ігри 21 серпня 2016 року.