Запорожців кличуть в Дубовку на великий Пікнік

Вже в цю середу, 24 серпня, усіх запорожців і гостей міста кличуть в Дубовку на великий культурно-розважальний захід – Сімейний Арт-пікнік. При цьому організатори рекомендують усім не обідати удома цього дня, адже в центральному парку вже приготували на День Конституції море безкоштовних дегустацій і доступних вуличних кафе.
У рамках свята і дорослих, і дітей з 16: 00 на головній поляні Дубового Гаю чекають ігрові, освітні, оздоровчі і конкурсні активності, – виставки позитивних фото і малюнків і дегустації від ряду найбільших харчових підприємств області, майстер-класи і тренінги, ярмарок рукоділля і фіалок, безкоштовний вуличний спортивний і масажний зал, кубок з міні-футбол серед дітей і міні-авто-салон, конкурс з подарунками і естафети, святковий концерт і молодіжна дискотека.
За годину до початку “активної фази”, а саме з 15: 00 до 16: 00, усіх хлопців і дівчаток віком до 15 років паливна компанія ZOG безкоштовно покатає на усіх паркових атракціонах. Ну а для найменших у цей момент на поляні будуть аніматори.
Розклад свята :
15: 00 – 16: 00 – година безкоштовних паркових атракціонів для дітей
16: 00 – почало Арт-пікніка на головній поляні (дегустації, конкурси з подарунками, майстер-класи)
16: 00 – старт відкритого Кубку Дубовки з міні-футболу серед дітей на парковому футбольному полі
17: 00 – початок святкового концерту талантів
20: 00-24: 00 – молодіжна дискотека
Вхід на захід вільний і безкоштовний!