У ЗАПОРІЖЖІ ВШАНУВАЛИ БЕЗІМЕННИХ ГЕРОЇВ, ЩО ПОЛЯГЛИ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ

На акцію з вшанування пам’яті бійців, що пройшла безпосередньо на Кушугумському цвинтарі,  зійшлися близько сотні людей – це волонтери, військовослужбовці та небайдужі запоріжці. Тут знайшли свій вічний спокій  понад сотню  воїнів-захисників України, які загинули в боях на Донбасі. Два роки тому до Запоріжжі звозили десятки тіл загиблих героїв. Зараз завдяки аналізам ДНК вдалося встановити особи лише тридцяти військових. Їх вже перепоховали в рідних місцях. Імена вісімдесяти захисників досі невідомі.
-Це святе місце для кожного з нас. І, напевне, ми б не святкували 25-у річницю Незалежності України, коли б не наші воїни-герої. Тільки  із числа жителів Запорізької області 119 воїнів  віддали своє життя за Україну.  А тут, на Кушугумському цвинтарі,   упокоїлися  переважно ті, хто самовіддано билися з ворогом 28 та 29 серпня 2014 року під Іловайськом, – зазначив заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвинов.
Під час заходу священики відправили панахиду за загиблими воїнами. Вдячні запоріжці ставали на коліна, вшановуючи пам’ять загиблих. А потім  поклали квіти до  їхніх могил.
-Зробимо все, щоб  ті, хто допоки залишається невпізнаним, знайшли свої імена, і будемо як волонтери все робити для того, щоб перемогти лютого ворога, який поклав їх у сиру землю, – запевнила запорізька активістка і  волонтер Надія Мороз.
Заступник голови Запорізької обласної ради Влаислав Марченко відмітив, що хоч ми  допоки і не знаємо імен цих мужніх чоловіків, але ми точно знаємо, що саме цим людям ми завдячуємо мирним небом, нашим майбутнім та єдністю нашої країни.