Експрес-опитування до Дня Незалежності

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України «Запорізька правда» провела експрес-опитування керівників та депутатів Запорізької обласної ради.
Ми запропонували кілька запитань:
1.Скільки Вам було років на момент прийняття Незалежності України?
2.Чим Ви займались 24 серпня 1991 року (якщо пам’ятаєте)?
3.Як сприйняли звістку про набуття Україною Незалежності?
4.Яку подію в країні і в Запорізькій області вважаєте найбільш яскравою в історії Незалежної України?
5.Що, на Вашу думку, є головним надбанням країни і Запорізького краю за 25 років Незалежності?
…І ось, які відповіді отримали:
Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков:
1.Мені було тільки 8 років.
2.Іноді важко згадати, чим ти займався місяць тому, отже чим займався 25 років тому ще важче. Мабуть, насолоджувався останніми днями канікул та грав у м’яча з товаришами по вулиці.
3.Мій батько завжди щиро любив Україну, а в 8 років, мабуть, ми більше сприймаємо емоції батьків. Тому для мене через емоції батька це була позитивна звістка.
4.Думаю, прийняття Конституції України. Для держави, яка тільки утворилася, було дуже важливо дати чіткий вектор розвитку, закріплений в Основному Законі. Це фундамент, на якому будується держава.
5.Головним надбанням країни вважаю чесно пройдений шлях її становлення. Адже Україна пережила декілька криз – дев’яностих років, 2008-2009 року, переживає кризу сучасності. А все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими, отже, українці, як спільнота, стають сильніші, витриваліші, і в більшій мірі набувають почуття національної єдності.