Рятувальники проводять інформаційно-просвітницьку роботу щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки у період святкування 25-ї річниці незалежності України

З нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України вже за кілька днів розпочнуться масові святкові заходи. Щоб розповісти мешканцям міста Енергодар про найважливіші правила безпеки під час масових святкувань та перебування у натовпі, 22 серпня фахівці ДСНС вирушили на вулиці міста та відвідали об’єкти, що будуть задіяні до проведення святкових заходів.
На початку профілактичного рейду рятувальники завітали у міський палац культури «Сучасник», де провели інструктажі з відповідальними особами щодо дотримання пожежної безпеки під час проведення святкових заходів. На інформаційних дошках та найвидніших місцях, у палаці та біля нього, розмістили застережливі пам’ятки, на яких чітко прописані правила, дотримуючись яких, можна запобігти виникненню надзвичайної ситуації.
Також, рятувальники закликали мешканців та гостей міста Енергодар під час святкування 25-ї річниці Незалежності України, дотримуватися елементарних правил безпеки, проводити профілактично – роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. На завершення розмови усім громадянам були надані пам’ятки з правилами поведінки під час пожежі у місцях з масовим перебуванням людей. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.