«ДАЙ,БОЖЕ,МИРУ ДІТЯМ УКРАЇНИ!»

Урочиста презентація відеозвернення «Дай, Боже, миру дітям України» юних мешканців Оріхівщини до жителів нашої країни відбулась у районному будинку культури.
Ведуча Лідія Мельник (вона ж і автор творчого відеопроекту)звернулась до присутніх з вітальними словами і подякувала  учасникам,керівникам територій і клубних закладів за допомогу в реалізації заходу  до 25-ї річниці Незалежності  України,за небайдуже ставлення до проблем країни,за здійснення дитячих мрій.
Відзнятий відеоролик( оператор і поставновник Максим Самойлик)  було продемонстровано на екрані,і присутні у залі мали могу побачити виступи дівчаток і хлопчиків у національних костюмах з багатьох населених пунктів району, почути їхні щирі слова,що зворушують до глибини душі.Вони пройняті безмежною любов’ю до своїх родин, до України, побажаннями щастя і миру.
Всіх учасників проекту з батьками по черзі запрошували на сцену, де вони прикріпляли фігурки білих голубів—символів миру на банері «Боже,храни Україну».
З вітаннями та добрими побажаннями до організаторів патріотичного проекту,дітей і дорослих звернулися голова райдержадміністрації Максим Проценко, заступник голови районної ради Микола Вініченко, міський голова Сергій Герасименко, які вручили подарунки дітям-героям відеоролику.
Перед присутніми також виступили  протоієрей релігійної громади  при Свято-Володимирівському храмі  о.Степан ,учасник АТО Володимир Хвостенко, Поліна Бізюкова,Леся Петрова і Микола Басанець.
У концертній програмі взяли участь Діана Франко  і Валерія Павлуненко з Комишувахи, дівчата з Кіровського будинку інвалідів,вихованці Нестерянської музичної школи,ансамблю «Срібні дзвіночки» з Новоданилівки, вихованці ДНЗ «Червона шапочка», солістка Анжеліка Гольнєва.

Тамара КУРОЧКІНА