Фахівці-піротехніки знешкодили небезпечні знахідки

22 серпня за межами с. Дніпровка К-Дніпровського району місцевими мешканцями під час проведення сільськогосподарських робіт виявлено підозрілі предмети схожі на вибухонебезпечні. Громадяни передали інформацію до Служби порятунку «101». Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя знешкоджені артснаряди калібру  152 мм та 57 мм часів минулих війн. Загалом бійці ДСНС виявили та знешкодили 2 одиниці.
Фахівці знищили вибухонебезпечні предмети шляхом контрольованого підриву на спеціально відведеному майданчику з дотриманням правил техніки безпеки.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил.