Запорізькі рятувальники взяли участь у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності

Запорізькі рятувальники взяли участь у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності

24 серпня – особливий день для кожного громадянина нашої держави, адже дає змогу голосно та щиро виразити всю любов, пошану та гордість за Батьківщину.

Цього року Україна відзначає 25-ту річницю незалежності, нескореності та сили народного духу. На центральній площі запоріжці мали змогу на великому екрані переглянути пряме включення зі столиці з привітанням Президента України Петра Порошенка та взяти участь у всеукраїнському флешмобі «Співаємо разом державний гімн України». Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Особливо жителі та гості Запоріжжя чекали на військовий парад. Близько 350 військовослужбовців області, у складі 8 парадних розрахунків, промарширували площею Фестивальною.
У святковому параді взяли участь рятувальники Запорізького гарнізону, співробітники Збройних сил України, Національної гвардії та  поліції, Пенітенціарної служби області.

 00 05 25 08 16
Приймали парад Голова обласної державної адміністрації Костянтин Бриль спільно з начальником Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексієм Лепським та іншими керівниками силових структур.
«У цей день щиро дякую всім, хто щоденно розбудовує Україну завдяки своїй праці, тим, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, тим, хто примножує її багатства і славу. Переконаний, що Запорізький край завжди залишатиметься колискою волі та славних українських традицій. Бажаю вам наснаги, високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю. Здоров’я, щастя й благополуччя!» – сказав очільник області.
Після урочистого привітання керівництва області та міста відбулася церемонія вручення державних нагород, нагородження ровесників Незалежності та вручення паспортів.
Крім участі у святковому проходженні рятувальники здійснюють контроль за пожежною та техногенною безпекою під час святкових заходів, забезпечуючи чергування  спецтехніки у місцях з масовим перебуванням людей. Особовий склад перебуває у стані підвищеної готовності, здійснюється постійне патрулювання зони проведення святкових заходів.