Центри первинної медико-санітарної допомоги оснастять необхідним устаткуванням

В ході сьогоднішньої сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Запоріжжя на 2016 рік.
На сьогодні в Запоріжжі функціонує 8 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких входять 72 амбулаторії сімейного лікаря. З метою забезпечення роботи системи охорони здоров’я міста, на сьогоднішній сесії збільшено фінансування на оснащення матеріально-технічної бази центрів ПМСД. Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької міської влади.
Зокрема, передбачено у зв’язку із завершенням робіт з реконструкції амбулаторії сімейного лікаря в Південному мікрорайоні на вулиці Новокузнецька, 20а збільшення витрат на придбання устаткування й інструментарію на суму 391,167 тис. грн і устаткування довгострокового користування на 514,1 тис. грн.
На завершальний етап виходять роботи з капітального ремонту педіатричної амбулаторії №3 КУ “Центр первинної медико-санітарної допомоги №8” на вул. Карпенка-Карого, 7. Для її оснащення передбачено додатково 148,529 тис. грн.
Також збільшені витрати на суму 993,471 тис. грн на придбання туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики дітей міста. Таким чином, план з туберкулінодіагностиці виконається в повному об’ємі.
Були затверджені об’єкти для фінансування в 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету на реалізацію заходів з соціально-економічного розвитку і місцевого бюджету. Передбачено виконання реконструкцій амбулаторії №6 Центру ПМСД №2 на вул. Брюлова, 6, першого поверху житлового будинку на вул. Новокузнецькій, 20а під амбулаторію сімейного лікаря в Південному мікрорайоні.