Армія - дітям!

Завжди емоційними, наповнені радістю та дитячими посмішками, видавалися візити офіцерів підрозділу ЦВС до Маріупольського міського дитячого будинку «Центр опіки». Військовослужбовці-СІМІКі оточили турботою вихованців цього унікального закладу.
-Це наші діти і за будь-яких обставин, як би важко не було, вони не повинні відчувати горя і потребувати, – каже полковник Олексій Тарасенко. – За час нашої діяльності, до цієї установи для потреб дітлахів було доставлено багато гуманітарного вантажу. До нього увійшли питна вода, кондитерські вироби, овочі, й такі необхідні школярам канцелярські товари. Але понад усе ми намагалися подарувати малюкам тепло та щиросердність. Дітлахи дуже гостро уміють відрізнити щирість від фальші, добро від зла, людяність від байдужості.
-Саме в такі моменти понад усе відчуваєш відповідальність, яка лежить на плечах військовослужбовців щодо захисту Батьківщини, зазначив полковник Олексій Тарасенко.
Нині начальник відділу персоналу-заступник начальника штабу повітряного командування “Схід” полковник Олексій Тарасенко продовжує підтримувати дружні стосунки не тільки з педагогами Маріупольського дитячого будинку, а й з його вихованцями. Він розповів, що майже щотижня йому телефонують діти. Час від часу вони запитують – коли до них прийдуть військові? – Хлопчики та дівчатки поки не розуміють таких звичних сьогодні для кожного військовослужбовця слів, як “ротація” та “відрядження”….