Металурги привітали першокласників з Днем знань

До дня знань ПАО “Запоріжсталь”, ЧАО “Запоріжкокс”, ЧАО “Запоріжвогнеупір” і Запорізький ливарно-механічний завод організували масштабне свято для першокласників, батьки яких працюють на підприємствах. Малюкам урочисто вручили їх перші портфелі з повним набором необхідного шкільного приладдя. З цією метою підприємства направили більше 1,2 млн гривен.
598 першокласників сьогодні не лише отримали свої перші шкільні портфелі, але і весело провели свято з аніматорами і творчими колективами Палацу культури металургів, який для них і їх батьків був організований в спортивному комплексі комбінату.
“Діти – це найцінніше що є в нашому житті. І якщо ми можемо зробити щось приємне і корисне для наших дітей – ми завжди це робитимемо”, – відмітив Генеральний директор ПАО “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.
Відмітимо, що вручення портфелів і шкільного приладдя першокласникам, батьки яких працюють на підприємствах Групи Метінвест проводиться четвертий рік поспіль у рамках корпоративної програми “Перший Раз в перший клас”! За цей період металурги повністю екіпірували шкільним приладдям 3000 першокласників.
Крім того, до 1 вересня дітям співробітників, яким потрібна соціальна підтримка, виділена допомога у розмірі порядку 50 тис. гривен, згідно з колективною угодою ПАО “Запоріжсталь”. На свято першого дзвінка керівники комбінату традиційно відвідають урочисті лінійки підшефних шкіл міста і вручать подарунки до нового навчального року. Про це повідомляє прес-центр ПАО “Запоріжсталь”.