Міська влада закликає запорожців прийняти участь в акції з прибирання міста

З 1 вересня по 1 жовтня в Запоріжжі пройде місячник чистоти для забезпечення належного санітарного стану території обласного центру до святкування Дня міста. Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради. Проведення подібного заходу весною дало позитивний ефект. Працювали не лише комунальники, але і була ініціатива підприємств, установ, організацій різних форм власності, які охоче допомагали в прибиранні міста. Саме тому міська влада вирішила використати позитивний досвід і провести місячник чистоти напередодні Дня міста.
Районним адміністраціям, профільним департаментам, управлінням Запорізької міської ради, Національному заповіднику “Хортиця” доручено забезпечити приведення в належний естетичний і санітарний стан підвідомчих територій, вулиць, доріг, тротуарів, зелених зон, парків, скверів, бульварів, пляжів, прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків.
Також запропоновано активізувати косовицю трав і знищення карантинних рослин, виділити достатню кількість техніки для вивезення зібраного сміття.
У рамках підготовки до святкування Дня міста районної адміністрації Запорізької міської ради в Вознесенівському району доручено привести в належний стан ділянку Набережної магістралі в районі каскаду фонтанів “Радуга”, пішохідний міст в районі Центрального пляжу.
Інспекції з благоустрою міської ради дано доручення – провести перевірку санітарного стану територій, дотримання Правил благоустрою міста.
-Сьогодні ми продовжуємо готуватися до святкування в жовтні Дня міста, яке Запоріжжя повинне зустріти чистим і красивим. Саме тому я виступив з ініціативою проведення у вересні загальноміської акції з приведення території Запоріжжя в належний естетичний і санітарний стан. Закликаю колективи підприємств, громадськість, учнівську і студентську молодь, запорожців приєднатися до акції, взяти участь в організації і проведенні заходів, – заявив міський голова Володимир Буряк.