На запорізьких підприємствах триває процес усунення порушення фінансово-бюджетної дисципліни

У І півріччі 2016 року Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області встановлено низку порушень фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 32 об’єктах на загальну суму 374,2 млн. грн. Сума виявлених порушень при використанні бюджетних коштів склала 20,2 млн. грн., у тому числі коштів місцевих бюджетів  – 9,8 млн. грн. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Вжитими Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області заходами забезпечено усунення порушень на суму 15,8 млн. грн., в тому числі у використанні бюджетних коштів –  на суму 14,9 млн. грн., з них  коштів місцевих бюджетів –  на суму 10,2 млн. грн.
На цей час окремими керівниками установ, організацій та підприємств не забезпечено в повній мірі рівень усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни.
За результатами аналізу стану фінансово-бюджетної дисципліни в підпорядкованих установах та організаціях за матеріалами контрольних заходів, які були проведені Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області та по яких не забезпечено усунення встановлених фінансових порушень, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій необхідно вжити вичерпних заходів щодо повного усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни та інших недоліків, притягнути до відповідальності осіб, винних у їх допущенні; забезпечити належний контроль за законним і цільовим використанням бюджетних коштів та збереженням і належним використанням комунального майна.
Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна.