Запорізькі платники податків тримають руку на "Пульсі" – всі запити задоволено

За січень-липень 2016 року на всеукраїнський антикорупційний телефонний сервіс “Пульс” надійшла 81 картка із запитами, пов’язаними із Запорізькою областю. На сьогоднішній день усі запитувачі отримали відповіді від органів Державної фіскальної служби України. Найчастіше до “Пульсу” зверталися з приводу подачі звітності та реєстрації накладних – 32 сигнали, стосовно роботи органів ДФС – 23, щодо системи електронного адміністрування ПДВ надійшло 18 повідомлень, з питань реєстрації платником ПДВ – 6, також отримано одне звернення щодо роботи Центру обслуговування платників. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.
Крім того, оператори “Пульсу” зафіксували сигнал від пильного громадянина щодо корупційних дій з боку співробітника фіскальної служби, проте за результатом проведеної перевірки порушень антикорупційного законодавства встановлено не було.
Нагадаємо, інтерактивний сервіс “Пульс” – інструмент двостороннього зв’язку із громадянами та суб’єктами господарювання, який дає можливість запобігти правопорушенням з боку працівників органів Державної фіскальної служби.
За багатоканальним номером телефону: (044) 284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкових інспекцій та митниць, про можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у процесі адміністрування податків або під час митного оформлення.
Сервіс “Пульс” працює в режимі Call-back. Заявники протягом 1-3 робочих днів отримують інформацію щодо результатів розгляду звернень та вжитих заходів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін розгляду може бути подовжено до 15 днів.