Запорізькі спортсмени здобувають золото

В Івано-Франківську на кортах Академії НФК “Ураган” відбувся фінальний тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд.
Для участі у фіналі чемпіонату України зареєструвались 20 жіночих та 22 чоловічі команди, в тому числі – запорізькі спортсмени. На кону змагань стояли титул чемпіона країни, можливість здобути звання майстра спорту України та потрапити до складу збірної команди України з пляжного волейболу. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За результатами змагань запорізька чоловіча команда у складі Гордеєва Ярослава та Бабича Миколи посіла перше місце, жіноча команда  в складі Щипкової Євгенії та Давидової Валентини також виборола перше місце.
-Наші спортсмени показали достойний результат. Щоденні кропіткі тренування, жага до перемоги, майстерність спортсменів та бездоганний професіоналізм тренерів  допомагають займати призові місця на подібних змаганнях, – зазначила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.