Валерій Каракут удостоєний високого звання Героя України

Сирота, колишній вихованець Бердянського дитячого будинку, а нині капітан, командир роти снайперів 79 окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ ЗСУ Валерій Чібінєєв, позивний «Каракурт», удостоєний високого звання Героя України.

Хлопець воює у складі 79-ки з перших днів війни. Звільняв Червоний Лиман Донецької області. Приймати участь в боях в районі Бірюкове Луганської області в червні 2014 року, біля Ізварине Луганської області в липні того ж року. Обороняв Донецький аеропорт в жовтні – грудні 14 року, в січні 15 року. Зараз – в промзоні Авдіївки. В кінці липня отримав поранення в результаті обстрілу позицій ворожою артилерією.
Вищу нагороду нашої країни – Зірку Героя України отримав з рук Президента під час військового параду на Хрещатику в День 25-ї річниці Незалежності України.
Валері говорили, навіщо він їде до столиці. Розповідали про участь в параді, про нараду ротних, про можливе нагородження волонтерської нагородою. У Києві одягли в нові берці, розвантаження, варан, сказали стати в стрій. Про реальне нагородження дізнався за годину до церемонії, був шокований і до кінця не вірив у все це.