Надійні інвестиції в майбутнє

Збори дитини до школи… Колись ця невимушено приємна місія перетворилася для сучасних батьків на справжній головний біль. Навантаження на сімейний бюджет – колосальне: шкільна форма, спортивний костюм, взуття, рюкзак із канцелярським начинням. Все це коштує не одну тисячу гривень.
Чекати допомоги молодим батькам доводиться хіба що від бабусь та дідусів майбутніх школярів та від … рідних підприємств. Вже п’ятий рік поспіль запоріжці, які працюють на «Запоріжсталі», «Запоріжкоксі», та «Запоріжвогнетриві» і мають дітей-першокласників, отримують приємний бонус – якісні ортопедичні ранці із канцелярським приладдям. Цього року тільки на «Запоріжвогнетриві» таку допомогу отримали 65 запорізьких родин. Набір для кожного первачка, який вручив напередодні 1 вересня генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив», вартує майже 1500 гривень. Загальна сума інвестицій підприємства в “першокласну” освіту – 95 тим. грн..
-«Запоріжвогнетрив» є стабільним наповнювачем бюджетів всіх рівнів. А напередодні Дня Знань підприємство інвестує ще й у сімейні бюджети своїх співробітників, які збирають своїх дітей до школи, – сказав генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогетрив» Віктор Бусько і побажав майбутнім школярам цікавих уроків і добрив вчителів, а всім батькам – задоволення від роботи  і від успіхів їхніх дітей.
Щоб зміна статусу «вихованець дитячого садочка» на «первачок» відбулась максимально комфортно, на підприємстві організували для малечі справжнє свято. Подорож чарівним шкільним потягом разом з улюбленими фіксіками, які допомогли не тільки розважитися, а й адаптуватися до нового етапу в житті, надовго запам’ятається кожній дитині.  

Фото – Володимира Шеремета