Нове спортивне обладнання для 32 шкіл області

Запорізька область входить до переліку п’яти областей, які найбільше потерпають від військового конфлікту. З метою налагодження взаємопорозуміння між місцевими громадами та вимушеними переселенцями Департамент освіти та науки облдержадміністрації тісно співпрацює з ЮНІСЕФ та ще за деякими проектами.
Як зазначили в Департаменті, у рамках цієї співпраці в липні – серпні здійснюються поставки спортивного обладнання у 32 загальноосвітні школи області, в яких навчається найбільша кількість дітей з числа тимчасово переміщених осіб. Окрім цього, у жовтні буде збудовано три спортивні майданчики у містах Запоріжжі, Бердянську та у селищі Балабино. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
Учні навчальних закладів, які отримують спортивне обладнання, братимуть участь у регіональних змаганнях з футболу та баскетболу, а переможці позмагаються зі своїми ровесниками з Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей у місті Харкові.
Також за програмою «Вчимося жити разом», компонент «Освіта на засадах життєвих навичок», в області підготовлено по 3 вчителя для 150 загальноосвітніх шкіл. У вересні буде підготовлено по одному вихователю для 120 дошкільних навчальних закладів. Діти на уроках предмету «Основи здоров’я» та на виховних годинах будуть вчитися навичкам безконфліктного життя, вмінню запобігати конфліктам, не загострювати чи розв’язувати мирним шляхом якісь суперечливі ситуації.