Рятувальники підвели підсумки оздоровчого сезону-2016 на міжвідомчій прес-конференції

Сьогодні, 30 серпня, у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулася прес-конференція, на якій запорізькі рятувальники підвели підсумки роботи під час оздоровчого сезону-2016 та визначили основні завдання на осінній період.
Так, з початку року на водних об’єктах було врятовано 402 особи, з них 63 дитини.Під час оздоровчого періоду – 275 особа, з яких 48 дітей. Всього з початку року на водних об’єктах області загинуло 56 людей. За аналогічний період у 2015 році кількість загиблих на воді склала 74 особи. З початку оздоровчого періоду поточного року – 48 осіб, з них 5 дітей. Влітку 2015 року зафіксовано 60 загиблих, 8 – діти.
Важливу роль у зменшенні кількості нещасних випадків під час відпочинку і оздоровлення відіграють своєчасні превентивні заходи. У кожному районі області постійно проводяться профілактичні рейди, метою яких є недопущення виникнення надзвичайних подій на воді, запобігання травмування та загибелі людей. У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням рятувальники Запорізького гарнізону розповсюдили понад 10 тисяч тематичних пам’яток з правилами безпеки життєдіяльності.
Хоча літо завершується через 2 дні –для гостей та жителів міста це не привід припиняти відпочинок на водних об’єктах. Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!