Школярів залучено до позашкільної освіти

В області продовжує своє функціонування 61 позашкільний навчальний заклад з майже 3,5 тисячами гуртків, які відвідують 49 тис. 723 вихованця. Також в області працюють 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (64 відділення), в яких займаються 7 тис. 818 дітей. На базі загальноосвітніх навчальних закладів створено 3 184 гуртка, які відвідують понад 52 тис. дітей.
Про це повідомили в Департаменті освіти та науки облдержадміністрації.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації виступає за збільшення стану охоплення позашкільною освітою учнівської та студентської молоді за рахунок відкриття філіалів комунальних закладів на місцях; збільшення гуртків та творчих об’єднань у міських, районних позашкільних навчальних закладах та у позашкільних навчальних закладах об’єднаних територіальних громад, а також у загальноосвітніх навчальних закладах.
Враховуючи сучасні реалії, слід особливу увагу звернути на покращення матеріально-технічної бази існуючих позашкільних навчальних закладів, фінансувати придбання обладнання, інструментів, матеріалів для роботи, приділяти увагу розширенню приміщень під позашкільну роботу та ремонту вже існуючих приміщень; віднайти можливість для відкриття в регіонах нових позашкільних навчальних закладів, в першу чергу дослідницького напряму – МАН, STEM-освіти (науково-технічний, інженерно-математичний напрями, тощо). Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.