Друге пленарне засідання 7-ї сесії невдовзі матиме продовження

У другому пленарному засіданні сьомої позачергової сесії Запорізької обласної ради VII скликання взяли участь 54 депутати Запорізької облради.
Перед початком офіційної частини сесії депутати та запрошені до сесійної зали вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляків, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи цілісність України. Про це повідомляє rada.zp.ua.
Далі відбулося нагородження відзнаками обласного рівня за вклад у розвиток Запорізької області.
Депутати продовжили працювати над порядком денним позачергової сесії, затвердженим під час першого пленарного засідання. На розгляд залишилися проект рішення про призначення на посаду та звільнення з посади курівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області та звернення окремих депутатів. Зокрема, прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про скасування постанов та до Верховної Ради України щодо встановлення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги та звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності розроблення законодавчого механізму для збереження полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень.
Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак наголосив під час сесії, що сьома сесія – позачергова і її основним питанням було питання бюджету.
-Від наших з вами рішень залежить життєзабезпечення мешканців Запорізької  області. Головне завдання, яке спонукало скликати позачергову сесію, коректного розподілу бюджетних коштів розглянуто в повному обсязі на першому пленарному засіданні. Від праці депутатів залежить стабільність у регіоні та повноцінна життєдіяльність запоріжців, – зауважив Григорій Самардак.
Під час проведення другого пленарного засідання сьомої позачергової сесії Запорізької обласної ради VII скликання від депутатів надійшла пропозиція перереєструватися для можливості прийняття рішень. Процедура повторної реєстрації показала, що кворуму для прийняття рішень немає.
Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак оголосив чергову перерву в засіданні сьомої позачергової сесії Запорізької обласної ради VII скликання. Про дату продовження сьомої позачергової сесії буде повідомлено на сайті Запорізької обласної ради додатково.