Перед початком навчального року оновлена дорожня розмітка біля шкіл

В Запоріжжі тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки. За дорученням міського голови Володимира Буряка, для забезпечення безпеки дітей на дорогах, перед початком навчального року оновлені пішохідні переходи біля навчальних установ.
Заступник міського голови Володимир Волобуєв провів виїзну нараду, проконтролював виконання робіт.
В усіх районах обласного центру оновлена дорожня розмітка на вулицях, прилеглих до навчальних установ на загальній площі більше 5 тис. кв. м.
-Дорожня розмітка нанесена біля 118 навчальних установ Запоріжжя. Готовність об’єктів складає 100%. Завдання міської влади, перед початком навчального року забезпечити безпечний перехід на проїжджій частині для дітей, що йдуть до школи. Також були оновлені пошкоджені дорожні знаки і встановлені нові, – зазначив Володимир Волобуєв.
Роботи з нанесення дорожньої розмітки виконуються силами підприємства “Символ” і КП “ЕЛУАД”.
Сьогодні робітники оновили ще один пішохідний перехід на вулиці Верхній.
Всього у рамках міської програми на виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки виділені близько 4 млн. грн.
-Роботи ведуться на усіх дорогах загального користування відповідно до правил дорожнього руху для забезпечення безпеки пішоходів і транспорту. Наноситься лінійна розмітка. Засобів вистачає. Роботи виконуються в повному обсязі, – розповів заступник міського голови Володимир Волобуєв.
За даними підприємства “Символ” з 24 квітня по 31 серпня на запорізьких дорогах нанесено 95,833 км осьових ліній, і 14480,11 кв. м розмітки пішохідних переходів.
У планах на найближчий час нанесення розмітки на відремонтованій ділянці дороги Харків-Сімферополь. Роботи тривають.