Школі в Михайлівці бути – прокуратура відстояла!

Михайлівський райсуд задовольнив позовні вимоги Енергодарської місцевої прокуратури щодо скасування протиправного рішення райради про ліквідацію загальноосвітньої школи. Про це повідомила заступник керівника Енергодарської місцевої прокуратури Анна Кузьміна.
Нагадаємо, Енергодарська місцева прокуратура 22 липня цього року звернулась з адміністративним позовом до суду про визнання протиправним та скасування рішення сесії Михайлівської райради Запорізької області від 26.05.2016 №1 «Про ліквідацію комунального закладу «Михайлівська загальноосвітня школа I-II ступенів». Позиція ювенальних прокурорів була наступна: ліквідація цієї школи суперечить вимогам Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту». У ліквідованому закладі середня наповненість становить 18,3 учні, що складає 71,5% від загальної наповненості класів. Тобто кількість учнів у класах ліквідованої школи не суперечить вимогам п.2 ст.14 Закону України «Про загальну середню освіту», а навпаки – наповненість учнів у класах набагато більша від наповненості учнів інших загальноосвітніх закладів смт Михайлівка.
Таким чином, права 183-х неповнолітніх поновлено. Завтра, першого вересня, діти зможуть розпочати навчання в своїй рідній школі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.