У Запоріжжі розпочата реалізація нової міської програми, спрямованої на соціальний захист дітей

На минулій сесії, яка відбулася 25 серпня, в Запоріжжі була уперше прийнята міська Програма соціального захисту дітей і розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2018 роки.
На даний момент вже розпочата реалізація Програми, яка передбачає, у тому числі і надання за рахунок міського бюджету допомоги при підготовці до нового навчального року дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Сьогодні були вручені канцелярські набори школярам, які є підопічними нашої служби, і цього року ходитимуть в перший клас. На відміну від минулих років, завдяки прийняттю міської програми, також будуть забезпечені подібними наборами за рахунок засобів бюджету Запоріжжя других-шостих класів, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей Запорізької міської ради.
У сучасних умовах не усі сім’ї мають фінансову можливість гідно підготувати своїх дітей до школи. Міська влада робить все, щоб надати необхідну допомогу дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Зазначимо, що Програма соціального захисту дітей і розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2018 роки також передбачає проведення міського конкурсу “Кращий опікун року”, навчальних семінарів для опікунів, прийомних батьків, які дозволять поліпшити їх педагогічні навички та інше.
-Мета нашої програми, яка уперше була прийнята цього року, – прикласти максимум зусиль з метою збереження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Друге завдання – потурбуватися, щоб діти вказаних категорій потрапляли в сімейні форми виховання, адже краще за все дитину зможуть виховати саме в сім’ї. Третя – забезпечити дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування усім необхідним, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.