У Запоріжжі відкрилася виставка «Щедрий дар митців»

У Запорізькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Щедрий дар митців Запоріжжя». На виставці представлено 225 творів, які були подаровані запорізькими митцями протягом останніх п’яти років. Ці роботи різнопланові, виконані із застосуванням нових технічних прийомів: живопис, графіка, вироби декоративно-ужиткового мистецтва тощо. Найбільш щедрими дарувальниками були Олексій Якушенко, Юрій Остапов, родина Євченків, Володимир та Людмила Форостецькі, які подарували роботи не тільки свої, а й Василя Форостецького, Андрій Соколенко та перший директор музею Григорій Соколенко, Анатолій Сергієнко. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
В експозиції експонуються роботи понад 70 авторів. Музейники, а разом з ними і всі городяни, вдячні художникам, їх родинам, друзям за подарунки, за можливість познайомитись з прекрасними мистецькими творами.
До того ж, цього року у вересні музей відзначає своє 45-річчя. Заснований без жодного експонату, наразі у фондах музею зберігається понад 16 тисяч предметів.
Починаючи з часу утворення установи, співробітники музею тісно співпрацюють з художниками, майстрами народного мистецтва з усієї України, а також цілеспрямовано збирають твори запорізьких художників. Проте значна кількість фондових збірок – це подарунки. Найперший подарунок, який надійшов від запорізьких митців – “Медсестра” Станіслава Шинкаренка.