Володимир Буряк: «Ми повинні піднімати рівень престижу професії медика»

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк привітав викладачів і студентів Запорізького державного медичного університету з початком нового навчального року. Мер взяв участь в урочистій церемонії посвячення в студенти, яка сьогодні, 31 серпня, відбулася в ЗГМУ.
“Сильні традиції запорізької медичної школи давно належним чином оцінили не лише в нашій країні, але і далеко за її рубежем, і студенти з 42 країн світу – краще підтвердження цього. Упевнений, що світлі голови і золоті руки молодих фахівців, які виходять з цих стін, в попиті у будь-якій медичній установі. Але наше завдання зробити все, щоб випускники нашого медуніверситету були в попиті, передусім, в Запоріжжі. А для цього необхідно підіймати рівень престижу професії”, – заявив міський голова.
Володимир Буряк також відмітив, що сьогодні в місті ведеться активна робота в області реформування системи охорони здоров’я і підняття престижу професії медика : “Це 106 мільйонів гривен, які виділені на медицину першої ланки уперше в історії Запоріжжя, це і 15 мільйонів гривен на підвищення зарплати медпрацівникам, а також нова техніка, устаткування. Усе це тільки перші кроки, і на наступний рік ми плануємо закласти гроші на підтримку вторинної ланки медицини міста”, – резюмував мер.