ПАО "Запоріжсталь" привітав освітні школи Запоріжжя з початком навчального року

Сьогодні на урочистих лінійках, приурочених до дня знань, представники ПАО “Запоріжсталь” вручили 25 підшефним освітнім школам м. Запоріжжя комплекти акустичних систем загальною вартістю більше 300 тис. гривень.
У новий навчальний рік запорізькі школи традиційно стартують з подарунками від ПАО “Запоріжсталь”. Нове звукове устаткування – потужні колонки і пульти мікшерів до них – використовуватимуть при організації культурних, спортивних і інших заходів за участю школярів.
“Освіта – це фундамент побудови суспільства. Тому дуже важливо, щоб школи давали дійсно якісну освіту для наших дітей. Ми розуміємо це і надаємо системну підтримку освітнім установам міста. Адже інвестиції в знання -інвестиції в майбутнє”, – відмітив Генеральний директор ПАО “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.
Нагадаємо, напередодні Дня знань ПАО “Запоріжсталь” у рамках корпоративної програми Групи Метінвест “Перший Раз в перший клас”! вручив 598 першокласникам, батьки яких працюють на підприємстві, портфелі, укомплектовані необхідною канцелярією. На ці цілі комбінат направив 1,2 млн гривень. Про це повідомляє прес-центр ПАО “Запоріжсталь”.