У новий безпечний навчальний рік разом з рятувальниками

Традиційно, 1 вересня, спеціалісти Головного управління ДСНС України у Запорізькій області вітають з Днем знань вихованців підшефного навчального закладу–навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю.
Учні цієї школи є гідною зміною теперішньому поколінню рятувальників. Саме з першого дня осені, першокласники починають шлях підготовки до майбутніх професій, в тому числі й до справи порятунку людей. Про це повідомляє прес – служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
З привітанням до школярів звернувся начальник управління персоналу полковник служби цивільного захисту Руслан Прус. «Від імені всіх рятувальників Запорізького гарнізону щиро вітаю вас з початком нового навчального року. Опанування шкільних наук складна та відповідальна справа. Бажаю вам ніколи не здаватися та не відступати перед невдачами, які можуть трапитися на вашому довгому і нелегкому шляху», – побажав Руслан Борисович.
Під час урочистостей фахівці Служби порятунку нагородили подарунками та вручили кубок команді «Школа безпеки», яка нещодавно зайняла 2 місце у Всеукраїнських змаганнях.
Учні випускного 11 класу передали «ключ від знань» своїй зміні – першокласникам. В свою чергу, малюки дали перший дзвінок, що поклав початок новому навчальному року, який школа зустріла з квітами та посмішками.
А після завершення урочистої лінійки, рятувальники подарували учням молодших класів яскраві подарунки від соціального партнера групи кампаній «Фокстрот» з героями мультсеріалу лисичкою Фокс та роботом Трот.
Сьогодні рятувальники бажають учням сил, натхнення та нових звершень, тож вперед у новий безпечний навчальний рік!