Запорізька митниця пропонує активно використовувати електронне листування

На офіційному веб-порталі ДФС України працює модернізований електронний сервіс “Електронний кабінет платника” (http://cabinet.sfs.gov.ua). На цьому ресурсі є можливість переглянути текстову та відеоінструкції по роботі з електронним сервісом.
Через приватну частину Електронного кабінету платник може направити електронного листа до будь-якого органу ДФС. Листування з платниками податків здійснюється засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства України щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. Про це повідомляє ГУ ДФС у Запорізькій області.
В автоматизованій інформаційній системі ДФС “Управління документами” реалізовано механізм автоматичної взаємодії з модернізованим електронним сервісом “Електронний кабінет платника” щодо отримання та реєстрації вхідних звернень до органів ДФС.
З метою економії часу та матеріальних ресурсів на підготовку, надсилання, обробку поштових повідомлень, Запорізька митниця ДФС пропонує юридичним та фізичним особам використовувати сучасні можливості Електронного кабінету платника для організації електронного листування із Запорізькою митницею ДФС.
Нагадуємо, організація приймання електронних документів здійснюється відповідно до вимог Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 30.11.2011 №1242.