Мрієш стати рятувальником, пожежником, лікарем? Прийди та спробуй!

Запорізька обласна служба зайнятості долучилась до другого етапу проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «МІСТО ПРОФЕСІЙ», що відбудеться 3 вересня 2016 року у “Центральному парку культури та відпочинку “Дубовий Гай” об 11.00.
Мета проекту – дати можливість кожній дитині доторкнутись до світу дорослих та спробувати себе в різних професіях, зрозуміти як влаштоване суспільство. В паркових зонах міста на три години розгортається імпровізоване містечко з професіями. Дітки отримують паспорт та мають можливість влаштуватися на роботу. Завзяті працівники отримують заробітню плату, витратити яку можливо в крамниці солодощів.
Служба зайнятості, у свою чергу готова, запропонувати усім бажаючим взяти участь у іграх, конкурсах, пройти профдіагностичне обстеження з метою визначення професійних здібностей та нахилів із застосуванням профдіагостичних методик. Юні всезнайки довідаються про секрети правильного вибору професії. «Від того наскільки вірний вибір буде зроблено – залежить, як побудується кар’єра, наскільки успішною зможе стати людина та використати свій потенціал на благо своєї родини та країни» – говорить начальник відділу організації профорієнтації ОЦЗ Олена Житова
Ми чекаємо на Вас! Вхід дорослим тільки в супроводі дітей!