У Дніпровському районі відкрили ще один дитячий майданчик

У Запоріжжі триває реалізація міської програми з установки дитячих і спортивних майданчиків, яка фінансується за засоби міського бюджету. Роботи проводяться в усіх районах обласного центру.
В день знань прекрасний подарунок отримали діти Дніпровського району. Тут відкрили новий дитячий майданчик, розташований за адресою вулиця Зелена, 51. У її складі дитячий ігровий комплекс “Гном”, гойдалки, карусель. Батьки зможуть чекати своїх дітей на спеціально встановлених лавках. Не забули тут і про чистоту, встановивши урни для сміття.
У відкритті майданчика взяв участь голова районної адміністрації Запорізької міської ради в Дніпровському районі Костянтин Онода, який привітав присутніх з Днем знань і відкриттям сучасного дитячого майданчика.
Це вже сьомий новий дитячий майданчик, який з’явився цього року в Дніпровському районі. Також нові майданчики радують юних запорожців на вулиці Товариській, 39а, вулиці Узбекистанській, 9а, в сквері на вулиці Бородінській, 1 і так далі. Також в районі вже встановлені два спортивні майданчики.
У районній адміністрації Запорізької міської ради в Дніпровському районі зазначають, що всього цього року в районі за бюджетні гроші встановлять 17 дитячих і 13 спортивних майданчиків. Міський голова Володимир Буряк встановив основний об’єм робіт, які необхвдно завершити вже у вересні. На сьогодні роботи тривають і виконуються відповідно до затвердженого графіку.