У Запоріжжі нагородили кращих підприємців

В неділю, 4 вересня, цього року в Україні відмічають День підприємця. Напередодні професійного свята в міськвиконкомі відбувся урочистий захід, на якому привітали кращих представників цієї сфери. Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької міської влади. Зі святом учасників заходу привітав заступник міського голови Валерій Еделев, який відмітив, що, незважаючи на складні економічні умови, малий і середній бізнес в Запоріжжі продовжує розвиватися.
-Зараз постійно говорять про зменшення кількості підприємців. Проте в той же час статистика повідомляє, що в Запоріжжі збільшується кількість робочих місць, створених малим і середнім бізнесом, ростуть надходження до бюджету від підприємців. Це підтверджує, що запорізький бізнес продовжує розвиватися і усі слова про те, що підприємництво помирає, не відповідають дійсності, – відмітив заступник міського голови Валерій Еделев.
Заступник міського голови підкреслив, що місцева влада розуміє важливість підприємництва для міста. Саме тому в Запоріжжі, у рамках співпраці з українсько-канадським проектом ПРОМІС, уперше розробляється Стратегія розвитку малого і середнього бізнесу. Міська влада активно працюватиме над створенням в обласному центрі комфортних умов для бізнесу, над залученням в місто зовнішніх і внутрішніх інвесторів. Це дуже важливо, адже інакше Запоріжжя просто не зможе активно розвиватися.
За особистий внесок у розвиток підприємництва Запоріжжя, активна участь в загальноміських акціях і благодійних заходах кращі представники малого і середнього бізнесу були нагороджені Почесними грамотами, листами Подяк виконавчого комітету Запорізької міської ради.