«CITY MALL fest» разом із запорізькими рятувальниками

«CITY MALL fest» разом із запорізькими рятувальниками

3 вересня у рамках регіонального проекту «CITY MALL fest» фахівці Служби порятунку «101» Запорізької області провели профілактичні заходи для гостей та жителів міста, з метою популяризації безпеки життєдіяльності та сприянню обізнаності підростаючого покоління в комплексах дій у разі надзвичайних ситуацій різного характеру.

 DSC08823

Сьогодні, вздовж тротуарної частини Набережної магістралі поруч з торгівельно-розважальним комплексом, запоріжці та гості міста мали змогу взяти участь у ряді різноманітних майстер-класів, виставок та фотосесій. Співробітники ДСНС області розгорнули консультаційний пункт, у якому громадяни отримали кваліфіковані відповіді на питання, що стосуються правил поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, безпечного поводження у побуті та на відпочинку. Маленькі гості свята взяли участь у розважальних вікторинах з безпеки життєдіяльності та в ігровій формі пригадали основні правила безпечного поводження у навколишньому середовищі. Розважали дітлахів юні рятувальники команда ДЮП Запорізького НВК № 15.
Усі гості свята отримали профілактичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності, яскраві кепки, прапорці та газету «Ситуація».

DSC08834
Після ігрової програми рятувальники провели дитячий конкурс малюнка на асфальті «ДСНС очима дітей» до 20-ї річниці створення оперативно-рятувальної служби. У малечі виявилась чудова нагода пофантазувати і зобразити Службу порятунку так як вона постає у їх дитячій уяві: мужньої, сильною та хороброю, здатною захистити від будь-якого лиха.
Переможці отримали на згадку пам’ятні подарунки від рятувальників та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
«Сіті Молл фест – соціально-значущий проект, одна з основних ідей якого – формування моди на здоровий спосіб життя, популяризація безпеки дорожнього руху, попередження ДТП і надзвичайних подій.  Тому, ми дуже вдячні рятувальника за їх участь у нашому заході та ефективній інформаційно-роз’яснювальній роботі, яку вони проводять з населенням» – зазначила директор проекту Анна Булах.

DSC08880