Близько 670 сімей переселенців отримали матеріальну допомогу

Пріоритетним напрямком у реалізації соціальної політики в області є створення умов для розв’язання нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб.
Як повідомили в Департаменті економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації, в рамках Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки, внутрішньо переміщені осіби забезпечені безоплатним тимчасовим проживанням. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.
За адресною допомогою внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг,  у І півріччі 2016 року звернулось 673 сім’ї, яким призначено допомогу на загальну суму 1713,8 тис. грн.
Також у квітні 2016 року в смт. Новомиколаївка відкрито відремонтоване приміщення пришкільного інтернату для розміщення та проживання внутрішньо переміщених осіб, розрахованого на 100 місць, за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (загальна вартість проекту становить 1,9 млн. грн.).