Чиновники, що провалили прибирання сміття, вже в середу можуть втратити роботу

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк узяв під суворий особистий контроль ситуацію з благоустроєм і прибиранням дворів і прибудинкових територій міста. Сьогодні, 5 вересня, під час апаратної наради із заступниками міського голови, головами районних адміністрацій і керівниками комунальних підприємств Володимир Буряк дав відповідальним чиновникам час до середи для напрацювання вирішення питання відносно налагодження системної роботи з вивезення сміття і прибиранню прилеглих територій.
“Я не розумію, чому у вихідні не вивозиться сміття, а якщо десь його вивозять, то залишають за собою довгі просипи! Це неприпустимо. Вивезення сміття в Запоріжжі повинне проводитися системно. Даю час до середи знайти і покласти мені на стіл вирішення питання”, – заявив мер.
Заступник міського голови Володимир Волобуєв відмітив, що однією з причин несистемного вивезення сміття є некоректність договору з підприємством “Умвельт-Запоріжжя” і недоукомплектовано двірниками – сьогодні працюють близько 68-70% двірників, а інші місця вакантні. Що стосується “Умвельта”, заступник мера сказав, що проблема розв’язана і тепер підприємство власними силами прибиратиме майданчики навколо сміттєвих контейнерів.
“У моєму розумінні так: якщо є проблема у підприємства, але воно хоче працювати в місті Запоріжжя – це підприємство знаходить шляхи вирішення проблеми”, – відмітив міський голова. Спуску не дам нікому. У мене немає улюбленчиків, і якщо хтось не наведе лад – піде працювати в інше місце. А тут ми всі разом працюємо для жителів нашого міста”, – резюмував міський голова Володимир Буряк.