"See the Sea"

*Environment – оточення, середа, спектакль за участю глядачів – одна з форм авангардного сучасного мистецтва.
Спробою проникнути в суть того, що відбувається в герметичному просторі (в даному випадку – пленеру Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва, Бірючий, закритої резиденції) стало застосування відомої деталі старовинних годинників і заводних іграшок – спіралі. Перебуваючи в ситуації  Environment , застосовується  знайдена на березі спіраль – викинута доброзичливим Азовським  морем.
Спіраль потрібна, щоб надати впорядкованість спостережуваним з боку хаотичним діям. Спостерігач – фотохудожник – намагається побачити струнку картину, багато частин якої неясні, не вистачає даних.
Однак погляд уздовж спіралі ніби створює якусь систему, об’єкти розташовуються уздовж поворотів дроту, простір  завихряється слідом за поглядом – вглиб ситуацій на кожному знімку. Таким чином, влучно передається відчуття точки фокусу, що потрапила всередину різних рухів, находячись у неоднозначних відносинах з об’єктами, подіями, що відбуваються так близько – на тому кінці спіралі, і, в той же час, так далеко – на іншому кінці смислових нашарувань.
Відкриття фотоекспозиції відбудеться в Арт – центрі «Loft МЛИН» – 9 вересня о 19:00.
Час для преси о 18:30.
Експозиція триватиме до 20 вересня.

Інга Естеркіна