Китайські авіадвигуни тестуватимуть запорізькі конструктори

ДП ЗМКБ «Івченко-Прогрес» уклало контракт з китайським замовником на виконання робіт з оцінки технічного стану цивільних авіаційних двигунів з метою подальшого збільшення їх ресурсних показників, повідомляє прес-служба підприємства.
Підписаний контракт і отримана за нього 100% попередня оплата стали результатом злагоджених дій відділів та підрозділів підприємства. Успішне виконання взятих на себе контрактних зобов’язань дозволить розширити рамки співробітництва та зміцнити репутацію підприємства як надійного партнера, – сказано в повідомленні.
Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро  імені академіка О. Г. Івченка, яке входить до складу державного концерну «Укроборонпром» має передові технології проектування і виробництва. Експериментально-дослідний комплекс, один з найпотужніших в Європі, налічує 17 стендів і 78 спеціальних установок для вирішення різних завдань з проведення випробувань двигунів, їх поузлового  доведення, дослідження з метою сертифікації та подальшого вдосконалення конструкції, підвищення надійності і економічності двигунів.
ДП «Івченко-Прогрес» має понад 500 ділових партнерів з різних країн світу, більшу частину яких складають авіапідприємства СНД, Європи та Азії. Газотурбінні двигуни, виготовлені по документації ДП «Івченко-Прогрес», успішно експлуатують численні авіакомпанії світу.