Генпідрядник зриває графіки виконання робіт з реконструкції проспекту Маяковського. Міська влада готова до кардинальних рішень

Реконструкція проспекту Маяковського в Запоріжжі не виконується у рамках затвердженого міським головою Володимиром Буряком графіка: генеральний підрядник робіт – ТОВ “Сфера-плюс” – не справляється з об’ємом узятих на себе зобов’язань.

Про це йшла мова під час наради, що відбулася в мерії, відносно ходу робіт по реконструкції проспекту Маяковського. Зокрема, до початку жовтня генеральний підрядник повинен був демонтувати старі елементи благоустрою на певній ділянці проспекту Маяковського (від проспекту Соборного до вул. Жаботинського), встановити там нову тротуарну плитку, лавки, урни, елементи освітлення. Нині роботи відстають від графіку.
“Якщо у існуючого підрядника немає технічних або матеріальних ресурсів для того, щоб якісно, в повному об’ємі і у встановлені терміни зробити роботи – є багато законних способів, щоб завести субпідрядника. Якщо ж цього не робиться, це означає, що відповідальний за проект не управляє процесом. Якщо людина не управляє процесом, не справляється зі своєю роботою, тоді, в моєму розумінні, він повинен писати заяву на звільнення”, – відмітив Володимир Буряк, звертаюся до відповідальних за виконання робіт чиновників міськради.
Міський голова заявив, що дає час до 7 вересня, щоб знайти вихід з ситуації і ввести роботи з реконструкції проспекту Маяковського в погоджений графік. В середу Володимир Буряк має намір особисто проконтролювати хід робіт і, виходячи з ситуації, приймати кадрові рішення.