Нас не подолати – вміємо консервувати

Нас не подолати – вміємо консервувати

Невдовзі, 16 та 17 вересня, у Запоріжжі, на площі Маяковського вже вдруге розгорне свої виставкові ряди фестиваль домашньої консервації «Нас не подолати!».
Торік захід мав не аби який успіх і запам’ятався запоріжцям і гостям міста надовго. Тож нині організатори очікують  ще більше учасників і, відповідно, гостей.
Як розповіла  організаторка фестивалю Наталія Бабенко, головна мета заходу – нагадати запоріжцям про поєднання культури та творчості у кулінарних традиціях українського народу і надати  можливість вправним господиням, а також фермерам та іншим сільгоспвиробникам похизувалися своїми врожаями та вміннями вправно консервувати овочі та фрукти.

DSC 0053
-Консервування овочів та фруктів – це не просто заготовка на зиму, це символ нації українців, які пережили голодомор у такому багатому на природні дари краї, – пояснила головну ідею фестивалю  пані Наталя. –  Також  передбачаємо зібрати на фестивалі  чимало смаколиків для наших хлопців-захисників в АТО. Тож запорізькі господині  щедро діляться своїми закрутками, а фермери – передають овочі та фрукти  для бійців на передову, бо вони, напевне, самої  вже знудилися від тушонки та каші.
В рамках фестивалю відбудеться дегустація овочів та варення, розважальна концертна програма, майстер-класи для дітей та конкурс на влучне метання овочів у банку, тощо.

DSC08584